Říjen 2011

Bužírky

31. října 2011 v 19:24 | já
Ahoj v neděli jsem se od kámošky naučila plést bůžírky. Ale zajímalo by mě jestli se dají z toho dělat i jiné věci než bužírky jak kulaté tak i ostatní a znám i obšívaní propisek a nejdou dělat třeba i zvířátka ? :D Cokoli poraďte nebo pošlete odkaz děkuji a pa :** nápady na článek !!??

Deníček

30. října 2011 v 12:00 | já |  Diary
Ahoj už docela dlouho jsem nepřidala článek který by byl delší než 10 vět :D moc se mi do toho nechtělo. :D Ale rozhodla jsem se že bych mohla dělat deníčky viděla jsem to u Mara Rose kde píše co dělala tento týden já vím opičím se ale mě se to líbí ! jdem na článek ! :)

24.10 2011

Pondělí
V Pondělí jsem byla doma protože jsem byla nemocná měla jsem zánět v uchu takže jsem dostala kapky a potom ke všemu mě začal bolet krk, tak jsem byla u počítače a snažila jsem se zabavit,četla jsem si poslouchala písničky atd.

25.10 2011

Úterý
V Úterý jsem byla také doma ptž mi nebylo nejlíp :( a tak jsem se zase nudila šla jsem si půjčit do knihovny knihu jenže napsáno zavřeno panebože a to jsem se vydala po dlouhé době do knihovny ! Njn přišla jsem a koukala se na blog Mara Rose a jen tak sem hledala blogy kam bych mohla chodit dál ! :)

26.10 2011

Středa
Ve Středu se nešlo do školy takže jsem jela k babičce.A u babičky bydlí kámoška,takže hned jak jsem dorazila tak jsem jí chtěla napsat, jenže jsem byla v šoku zapoměla jsem si mobil takže jsem napsal z babičinýho mobilu jestli může ven ona že jo tak jsme šly. Dělali jsme různé věci a potom šly se psama ven :).

27.10 2011

čtvrtek
Vstala jsem a šla jsem se ustrojit učesat atd. a v 8:00 jsme měli sraz z kámoškou :) dělali jsme blbosti provokovali jsem jejího mladšího bráchu ! :D no prostě super a potom jsem šla domů na oběd a ve 14:00 jsme šly ven. :D A její táta mi dovolil abych s nima jela se kouknout do jeho práce kde jsou selátka telátka a různě dobytek on si jel totiž kupovat selátka.

28.10 2011

Pátek
jsem měla být u nich v 8:15 tak jsem tam byla a kámoška zaspala :D takže se nestihla najíst učesat :D takže se česala v autě ! :D Přijely jsme a její Táta šel kupovat ty selátka a my jsme šly na telata. Byli malí, kámoška se bála malích býčků ale býk je moje znamení tak jsem si je hladila a chtěli mi žužlat prst :D potom jsme dojely a vyndali jsme je do chlívka a pojmenovali jsme je Michael a Jackson:D

29.10 2011

Sobota
Jsme šly ráno ven a odpoledne ne :( protože jsem musela jet za prababičkou do nemocnice a na nákup a na hřbitov :( tak jsme nakoupily a jely za prababičkou do nemocnice. Tam jsme si povídaly se sestřenkou a hrály na jejím novím mobilu bowling :D no prostě žůžo ! :D

30.10 2011

neděle
No a dneska jsem vstala v 7:00 a jsem na počítači a píšu tento deník a nevím jestli jse staví kámoška tak pa !

Nějaké nápady na články by nebyli ?!! :(

video se Zuzkou

23. října 2011 v 16:18 | já
Ahojte dneska tu je video stihla jsem ho sem dát, bylo to dlouhý. Toto video sem měla upravený v Movie Makeru jenže mi blblo vkládání na youtube. Tak sem se rohodla to upravit ve video spinu.
V Movie Makeru to je lepší a snadnejší a hezčí ale co se dá dělat :) když dáš komentík kouknu se ti na blog :)
tady je :)
Super odpoledne
Jo a abych nezapoměla je tam problém s hudbou promiňte :(

DIY

18. října 2011 v 19:46 | já |  Diy
Ahoj po dlouhé době píšu diy na jednom blogu jsem narazila na tričko s knírkem :)
A moc se mi líbilo tak sem přemýšlela jak si udělat diy z toho a cvaklo mě že to jde :)
jdeme na to :)
co potřebujeme ?
tílko,tričko ... (nejlepší je bílí)
špendlíky
jehlu nit
černou látku
šablonu na knírek
nůžky
a nebo můžete udělat knírek s barvama na textil to je na vás :)
takže vezmeme si tričko
z látky si ustřihneme knírek přišpendlíme k triku tam kam ho chceme a na jehlu si provlečeme černou nit ....
a začneme pečlivě a hezky šít nebo na stroji to můžete udělat podle toho pokud máte stroj a umíte na něm :) pokud to děláte fixama na textil tak si tam namalujete knírek :D můžete přidat třpitky :) mělo by to vipadat takhle
hej nějakej divnej a krátkej návod né?
to je .....
tka pa a na co chcete diy nebo co chcete za článek příště :) ?

Popelka na ledě

9. října 2011 v 18:42 | já
Ahoj dneska jsem byla na popelce na ledě bylo to od 11:00 měla jsem lístek za 490 kč vzala mě tam babička sem moc ráda...
v pátek tam bylo strašně moc lidí jsem slyšela v neděli asi nejmíň :) takže to bylo dobrý ty kraso bluslaři byli dobrý uměli to pěkně hlavně ty děti byli uplně božský suvenýr jsem si bohužel nedovezla bylo tam strašná fronta a nechtělo se nám čekat začátek byl dobrý jak tam byl asi dejdar nebo kdo to byl :D jak tam vilejzal z toho pařezu ale měli to moc hezky připravený ten hrad to jak se otáčelo na vesnici a na hrad a na pokoje v království uplně boží myslím si že b ste se tam měli jít podívat teď to bude asi v liberci si myslim a končí to hlavním městem prahouuuu :D Ta macecha jak měla dcery tak měli srandovní šaty jak měla na hlavě tu klec s ptáčkem :D ale chvílema tam byla moc hlasitá hudba že sem se klepala doufám že se tam kouknete ať s rodinou nebo s kamarády známými s kimkoli tady video :)
sranda: 45%
láska: 100%
plánujete že půjdete na tento muzikál na ledě jestli váháte tak děte bylo to krásné :))))

Rozhovor s Mara Rose

5. října 2011 v 17:10 | já
Ahoj asi předevčírem sem poslala na email otázky Mara Rose . Teď sem se koukla na emil jestli nepřišli odpovědi a přišli byla jsem ráda že budu mít nějakej rozhovor tak tady je když tak pište svoje názory:))1. Máš doma nějaké zvíře?
Mám kočičku Ashlie, žije jen doma, ven nechodí - plemeno perská činčila stříbrná. :)

2. Jak dlouho máš tento blog?
Něco přes půl roku - od 27.2.2011.

3. Jaké máš plány s blogem?
Chci přidat více videí, některé mám i natočené, ale stále mám potíže s jejich úpravou v počítači.

4. Chodíš na blog Pinky Claire?
Chodím, jsem na něm docela závislá. :D

5. Říkají ti lidé, že vypadáš na méně let, než kolik ti skutečně je?
Ani ne, ale na blogu mi někdo napsal něco podbného ale byl to ten tip komentářů, které neberu vážně z toho důvodu, že byl anonymní.

6. Viděla jsi někdy můj blog?
Myslím, že jsem na něm párkrát byla. :)

7. Znáš Natalii Sadness? Máš něco proti ní?
Ano, znám. Četla jsem o ní i pár článku na paparazzi blogu a myslím si o ní své, nebudu zveřejňovat.

8. Znáš Dominiku Myslivcovou? Myslíš si, že je otravná s tou růžovou?
Znám jí, hlavně z facebooku a ze show Sexpertů. Jinde jsem o ní neslyšela a nijak jí nevnímám.

Děkuji ti za rozhovor ahoj


Rezence

3. října 2011 v 15:44 | já
Ahoj rozhodla jsem se že budu dělat rezence občas ...
Dnes bude rezence o filmu on je fakt boží! Tento film je o tom že jsou 4 nejlepší kámošky a snaží pokročit ve vztazích...
Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba).

romatické 99%
srandovní 60%
OBRÁZKY Z FILMU
toto je kluk kterýho se snaží dostat georgie
Možná že si myslíte že Linsay je hezčí ale ono nežáleží na vzhledu tak moc spíš povaha a ta Linsay byla na mě moc namyšlená a georgie moc zákeřná :D jinak se koukněte na kinotipu.. si ce tam je blbě zvuk ale to neva :) tak pa a dejte komentík jiank už nevim co si udělám :D

lucky stars

2. října 2011 v 9:37 | já |  Diy
Ahoj určitě už víte co je lucky stars udělala jsem pro vás video na lucky stars sem narazila an blogu http://klabeceda.blog.cz měla tam video nejdřiv sem nechápala jak to mám nafouknout a potom sem to pochopila je to snadný a dá se to děalt i z notového sešitu nebo nějakího dekorovanýho no ať vás nezdržuju tady je video :))) komentík nezapomeň dát ! :)))

líbí se vám toto video ?