Říjen 2012

Tablet!:-)

25. října 2012 v 14:32 | Naty
Ahoj :-) , deda s babickou maji tablet .takze jsem ho musela vyzkouset abych nebyla pozadu :-D.Neni to ten velky tablet ale ten maly :-) . Hacky jeste neumim , jeste to musim dokoumat :-D. A co vy ? Uz jste nekdy drzeli ruce tablet .? Za chyby se omlouvam predem :-)

Křeček ♥

23. října 2012 v 18:39 | Naty
Čauvec ! :)
Dneska jem se po dlouhé době odvážila napsat článek :P
Ano, dlouho jsem nic nepřidala proto dneska přidávám článek o mém novém křečkovi.. :)
Křečka jsme měla ale asi před 2 týdnama odešel..:( Jmenoval se Šmudla (neobvyklé jméno :D ) byl to roborowský křeček...Dlouho jsem to nevidžela proto jsem si koupila nového doma ho mám asi týden a půl a miluju ho!! :D
Pojmenovala jsme ho Ricky (Riko) je to Džungarský křeček o nich se říká že jsou přítulnější a je to pravda tento křeček je super!! když jsem si ho přinesla domů už si o demě bral žrádlo a včerááá ...... mi vlezl poprvé na ruku asi mi to ochočování nějak jde ! :D Dneska už si beru Rickouška do ruky ... A na to že je ze zveráče, je docela hodnej :)
no tak tady máte videjko ! :D :
Ten nepořádek neřešte :D
Máte také křečka ?
Nebo ste měli ?
Chcete si pořídit křečka : ) ?

Ne asi! :D

10. října 2012 v 20:23 | Naty |  Diary

Čaute Vím nezajímají vás žádné kecy jako už jsem dloho nic nepřidala a blablabla ale opravdu se vám omlouvám vůbec nemám chuť něco přidávat protože toho mám opravdu hodně už jsem v 8.třídě tak se musím snažit ! :)


Dneska jsem si dělal domácí úkol na Aj měli jsme psát něco o naší rodině a měli jsme mít asi 50 slov . No něco jsem udělal doufám že za to dostanu 1 :D Také se zítra asi píše na Přírodopis ten jsem si přečetla a myslím si že si to pamatuju :)
Určitě bude nějaká neohlášená písemka ale ... NO CO ! NEBUDU SE UČIT ! :D neohlášené písemky mě dost se*** :D

No to je asi vše :D

A co vy jak si užíváte školu ? :D
A jak trávíte volný čas pokud nějaký máte :D ?