Ostatní

Videoodpověď

15. dubna 2013 v 15:42 | Naty
Ahoj :) Rozhodla jsem se natočit videoodpověď a kdybycte byli tak hodní a napsali mi sem nějaké otázky které vác zajímají :) Tak budu ráda :)

Fuu to dalo práce .. :D

26. července 2012 v 8:03 | já

Ahojte

Bloguji už asi 2 roky ale tento blog mám založený už 1 rok a 10 dnů, ano přiznám se zapoměla jsem na jeho narozeniny takže o 10 dnů později to oznamuji ale to nevadí !" :D Dalo to opravdu hodně práce proto i ten nadpis ! :) Na začátku jsem chtěla skončit protože na můj blog nikdo nechodil ale vydržela jsem a za 6 měsíců jsem měla asi tak 40 lidí za den teď mám asi tak 60-90 lidí za den :)

Pa mějte se smradi !! :D

Tajemství

3. července 2012 v 6:00 | já

Tajemství...

Tajemství je něco co považujeme za to že by měl vědět jen určitý člověk nebo více lidí. Tajemství bychom měli svěřovat jen lidím které velmi dobře známe můžeme jim říct naše tajemství a oni to v žádném případě neřeknou někomu jinému .

Tajemství by měl vědět jen on a jeho nejbližší kamarád a někdy jenom on ....

Já jsem taková že tajemství řeknu je jedné osobě a to mojí nejkamarádce ... Když mi někdo řekne tajemství tak se zeptát zda ho můžu někomu říct nebo ne když mi to řekne nějaká kámoška sketrou se nebavím tak to řeknu své nejslepší kamarádce :D Ano je to hnusné ale já to v sobě neudržím a vím že moje nejkámoška to nikom u neřekne :)

Někdo to ví už dávno, teď to ale potvrdili i vědci. Průměrná žena je schopna zachovat tajemství jen 47 hodin. Pak už to nevydrží a novinku někomu musí říct. Vědecký výzkum prokázal, že ženy v průměru tajemství prozradí alespoň jedné osobě za 47 hodin a 15 minut.

ZDROJ ORANŽOVÉHO TEXTU A OBRÁZKU http:www.zenyprozeny.cz

No to byl asi můj článek na téma: tajemství

Doufám že se vám můj článek líbil a těším se na další téma :)
 
 

Reklama